Polski Instytut Dyrektorów


Przypomnij hasło Zarejestruj się

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Rejestracja na Platformie e-learningowej Polskiego Instytutu Dyrektorów z siedzibą w Warszawie, przy placu Powstańców Warszawy 2 („Platforma”, „PID”) wymaga wypełnienia formularza rejestracyjnego, podania danych osobowych użytkownika Platformy („Użytkownik”) oraz wyrażenia przez Użytkownika zgody na ich przetwarzanie. Rejestracja i podanie danych osobowych użytkownika są dobrowolne. PID przekazuje Użytkownikowi informacje oraz chroni jego dane osobowe w sposób zgodny z postanowieniami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. nr 133 poz. 883, ze zm.), Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku (Dz.U. nr 144 poz. 1204, ze zm.) oraz Regulaminu Platformy e-learningowej PID. Dane osobowe Użytkownika przetwarzane będą przez PID wyłącznie w celu umożliwienia Użytkownikowi sprawnego korzystania z pełnej funkcjonalności Platformy. Użytkownik zachowuje prawo dostępu do przekazanych PID danych osobowych, a także do ich poprawiania. Dane osobowe Użytkownika nie będą udostępniane odbiorcom danych, o których mowa w art. 7 pkt 6 Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).


Nota prawna

Niniejsza Platforma, w tym jej struktura oraz projekt graficzny, stanowią wyłączną własność PID i podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, ze zm.). Kopiowanie elementów Platformy, informacji, tekstów, zdjęć czy też innych elementów graficznych, jak również znaków graficznych zamieszczonych w ramach Platformy, w celach publicznych lub komercyjnych (m.in. w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach internetowych, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej), bez uprzedniej zgody PID, jest zabronione.

PID zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji ujętych w ramach Platformy w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia jej Użytkowników.

PID nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności PID, do których odnośniki (linki) zostały zamieszczone na Platformie oraz za komentarze lub inne materiały publikowane na Platformie przez Użytkowników.

W celu uzyskania zgody dotyczącej publikacji lub wykorzystania materiałów stanowiących własność PID należy kontaktować się z:

 

Fundacja Polski Instytut Dyrektorów

Plac Powstańców Warszawy 2

00-030 Warszawa

tel.: +48 22 582 95 30/+48 784 940 025

e-mail: pid@pid.org.pl

 

Newsletter

Bądź na bieżąco, korzystaj
z newslettera

Kontakt

  • (22) 582 95 30, +48 784 940 025
  • pid@pid.org.pl